کره پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری

کره: پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به طارمی گفتم ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین‌ آوردی/ هیچ جعلی در قرارداد او صورت نگرفت ، طاهری

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس با حضور در برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما به حواشی دوران مدیریتش پاسخ داد. او در این مورد گفت:«ما اخیرا ق

به طارمی گفتم ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین‌ آوردی/ هیچ جعلی در قرارداد او صورت نگرفت ، طاهری

طاهری: به طارمی گفتم ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین آوردی/ هیچ جعلی در قرارداد او صورت نگرفت

عبارات مهم : بازیکن

علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس راجع به ابهامات قرارداد طارمی توضیحاتی داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس با حضور در برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما به حواشی دوران مدیریتش پاسخ داد. او در این مورد گفت:«ما اخیرا قراردادهایی که بسته شد را بلند مدت بستیم. با توجه به پرسشها سابق که عدم ثبات و پرسشها مالی و … . متاسفانه یکی از بزرگترین پرسشها کلوب ها بحث پرسشها مالی است ولی به کمک هواداران بستر برطرف کردن این معضل را انجام دادیم. بعد از آن به وسیله تلویزیون کلوب به دنبال درآمدزایی بودیم. باید توجه داشت که هر کلوب از سه بخش می تواند درآمد داشته باشد؛ بحث حق پخش، بلیت فروشی و استادیوم. اینجا ولی بنا به دلایلی از حق پخش نمی توان درآمد از حق پخش داشت.»

به طارمی گفتم ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین‌ آوردی/ هیچ جعلی در قرارداد او صورت نگرفت ، طاهری

او ادامه داد: کلوب های لیگ برتر و دسته اول حدود ۵۰۰ میلیارد هزینه دارند که این مساله را حق پخش با پرداخت ۷۰ درصد آن برطرف کرد. مساله بعدی این است که ما می توانیم بازیکنان را برند نبلیغاتی به دست بیاوریم. ما با پاریسن سن ژرمن مذاکراتی داشتیم تا نیمار را بیاوریم تا از بعد تبلیغاتی آن به منبع درآمد برسیم. ما توانستیم استادیوم شهیدکاظمی را بگیریم. کاری که در فوتبال روز دنیا نیز انجام شد و مطمئنا در انگلیس هم این امکانات امروزی وجود نداشت.

علی اکبر طاهری در تصویر العمل به صحبت های مهدی طارمی اینطور توضیحات خود را ارائه داد: اینطور نبود که طارمی اسیر ما باشد. احترام به هواداران و مباحث اخلاقی باید وجود داشته باشد ولی تفاهم دو طرفه است.

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس با حضور در برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما به حواشی دوران مدیریتش پاسخ داد. او در این مورد گفت:«ما اخیرا ق

او ادامه داد: قرارداد برانکو رو به اتمام بود که دو ساله تمدید کردیم و بعد از این که به ثبات رسیدیم، تلاش کردیم مدت قراردادها را زیاد کنیم. چند روز مانده به دربی نگرانی تمدید با طارمی قرار بود ما تلاش کردیم قرارداد جدیدی با او امضا کنیم. مهدی طارمی نیز حتی در نشست خبری این تمدید قرارداد را اعلام کرد و حتی امضای او هم وجود داشت و وکیل او هم تائید کرد.

مدیرعامل سابق پرسپولیس با اظهار بی اطلاعی نسبت به این حرکت آقای گل تیمش گفت: ما از طریق آقای ابراهیمی (وکیل طارمی) پیگیر شدیم و ایشان گفتند من نمیدانم و خودم هم متعجب هستم. 22 تیر کسی تماس با ما گرفت و گفت می خواهید طارمی برگردد؟ گفتیم او بازیکن ماست چون با او قرارداد داریم ولی لطفا بگویید خودش به ما زنگ بزند. آقای ابراهیمی نیز همین مباحث را گفتند و من بازهم گفتم خودش تماس بگیرد.

او با اشاره به مشکلاتی که بعد از آن جهت این بازیکن در ترکیه شکل گرفت و درخواستش جهت بازگشتش گفت: خودش تماس گرفت و من با تندی با او صحبت کردیم و گفتم تو عالی ترین بازیکن ما و آقای گل هستی. آیا سرت را پایین انداختی و رفتی؟! ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین آوردی و میتوانستی جای بهتری بروی. طارمی گفت میخواهم به من کمک کنی و من پرسیدم تو چه چیزی امضا کردی؟ طارمی گفت از من شماره کارت خواسته اند ولی من نداده ام. بعد از آن گفتم ما کسی را از کلوب میفرستیم تا بدانند تو تحت قرارداد هستی.

به طارمی گفتم ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین‌ آوردی/ هیچ جعلی در قرارداد او صورت نگرفت ، طاهری

طاهری در خصوص تلاش این کلوب جهت فسخ قرارداد و بازگرداندن مهدی طارمی گفت: در ترکیه انفجاری شد و ما نتوانستیم به آنجا برویم . سپس با آقای جمشیدی و دیگر اعضای کلوب و وکیل طارمی ابتدا قرارداد را گذاشتیم جلو تا ببینیم داستان چه چیزی است؟ ابراهیمی از طارمی پرسید تو فقط یک کاغذ را امضا کردی یا همه صفحات را؟ چون فقط یک صفحه کپی قرارداد را طارمی داشت و نمیدانستیم اصلش کجاست.

مدیرعامل سابق پرسپولیس با ورود به بحثی که این روزها بر پایه ادعای مهدی طارمی شکل گرفته که در آن اعلام شده است این کلوب در عقد قرارداد با این بازیکن جعل کرده و باطل است گفت: هیچ جعلی صورت نگرفته. جعل یعنی ما به جای طارمی، خودمان امضا کنیم یا نام دیگری بزنیم و به عنوان نمونه طارمی ادعا کند این قرارداد با او بسته نشده هست. بعد از بازگشت طارمی ریزه اسپور درخواست ITC کرد ولی طارمی و وکیلش گفتند ما نمیخواهیم در ریزه اسپور برگردیم. 2 مرداد آن ها درخواست کردند و ما از کلوب به آن ها نامه زدیم که طارمی با ما قرارداد دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس با حضور در برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما به حواشی دوران مدیریتش پاسخ داد. او در این مورد گفت:«ما اخیرا ق

وی ادامه داد: ریزه اسپور در این مدت یک نامه به 15 تیم لیگ برتری داد که طارمی بازیکن ماست و ما گفتیم این کار غیر حرفه ای است.

طاهری که پیش از این بارها ادعا کرده بود این کلوب در پرونده ریزه اسپور پیروز خواهد شد در خصوص این مساله و دلایل آن اینطور توضیح داد: تمام حرف هایی که ما الان میزنیم رصد میشود و قابل استناد هست. بعضی ذهن هواداران و بیننده را مشوش می کنند که این حداقل حق الناس هست. ما گفتیم این بازیکن ماست و طبیعتا ما 28 تیر قرارداد را ثبت کردیم و بازی های لیگ در مرداد شروع شد. آن ها در مرداد ماه اعتراض کردند و به فیفا نامه زدند. شکایت بعدی سند های جدیدی دادند و چند ماه بعد نامه شکایت از ما به فیفا رسید. ما هم لایحه های خودمان را به همراه طارمی و وکیلش نوشتیم و ارسال کردیم.

به طارمی گفتم ارزش فوتبالیست ایرانی را پایین‌ آوردی/ هیچ جعلی در قرارداد او صورت نگرفت ، طاهری

او ادامه داد: فیفا بازیکن را محکوم کرد که آیا با 2 جا قرارداد بستی و به همین علت 4 ماه محروم و به صورت مالی نیز محروم شد. فیفا همچنین راجع به کلوب گفت شما بازیکن را اغوا و جنبش کرده اید. در حالی که ما هیچ کار نکرده ایم که جنبش تلقی شود.

طاهری در خصوص اینکه این محرومیت از دو پنجره به خاطر پرونده سازی و تغییرات در تاریخ بوده گفت: قرارداد ما ربطی به تاریخ قرارداد ندارد و فقط به جنبش ربط دارد.

وی با اشاره به اینکه تحریکی در میان نبوده و طارمی خودش علیرغم اصرار رامین رضاییان و البته این ترساندن وکیلش که احتمال محرومیتش وجود دارد اعلام کرده بود خواهان بازگشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس است گفت: ابراهیمی وکیل طارمی به او گفت تو قطعا محروم می شوی و مهم نیست اول با پرسپولیس قرارداد بسته باشی و سپس ریزه اسپور یا برعکس. در نهایت تو محروم می شوی و طارمی گفت مهم نیست. چون از شرایط آنجا راضی نبود. حتی بعدا مشخص شد رضاییان هم اصرار به ماندن طارمی کرده بود ولی او قبول نکرده بود.

طاهری با رد جنبش طارمی به وسیله کلوب پرسپولیس و اینکه آنها به دنبال اعتراض به رای صادره بودند گفت: بحث جنبش و اغوا بود و به همین علت 2 پنجره نقل و انتقالاتی بسته شد و جریمه مالی نیز جهت بازیکن بود ولی کلوب باید تضمین میکرد تا اگر بازیکن پرداخت نکرد، کلوب بدهد و سپس از بازیکن بگیرد. محکومیت ما فقط به همین علت جنبش بود.

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | ریزه اسپور | مهدی طارمی | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs