کره پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری

کره: پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری باید خلا ۱۰ ساله را جبران کنیم ، شبکه‌ای جهت نوجوانان در تلویزیون/ مهدی سالم

مدیر شبکه امید در آستانه افتتاح رسمی این شبکه با تاکید بر اهمیت دوره نوجوانی، بیان کرد: «کمبود برنامه‌سازان متخصص جهت رده سنی نوجوان بزرگترین مسئله ماست، ولی هم

باید خلا ۱۰ ساله را جبران کنیم ، شبکه‌ای جهت نوجوانان در تلویزیون/ مهدی سالم

شبکه ای جهت نوجوانان در تلویزیون/ مهدی سالم: باید خلا ۱۰ ساله را جبران کنیم

عبارات مهم : برنامه

مدیر شبکه امید در آستانه افتتاح رسمی این شبکه با تاکید بر اهمیت دوره نوجوانی، بیان کرد: «کمبود برنامه سازان متخصص جهت رده سنی نوجوان بزرگترین مسئله ماست، ولی همین تعداد که جهت نوجوانان برنامه می سازند را باید هدایت کنیم.»

شبکه امید که مدتی پخش آزمایشی خود را سپری کرد، از روز پنجشنبه (۱۲ مرداد ماه) به طور رسمی افتتاح شد. برنامه های امید از روز جمعه (۱۳ مرداد ماه) در مراسمی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) به روی آنتن خواهد رفت. همچنین از روز شنبه روزی شش ساعت و نیم برنامه تولیدی از شبکه امید پخش خواهد شد.

باید خلا ۱۰ ساله را جبران کنیم ، شبکه‌ای جهت نوجوانان در تلویزیون/ مهدی سالم

مهدی سالم مدیر این شبکه با اشاره به کمبود برنامه جهت رده سنی نوجوان بیان کرد: «ما در شبکه امید تامین خارجی نداریم و تکرار تامین داخلی هم زیاد بوده است به همین علت در مدت کوتاهی باید ۱۰ سالی که جهت نوجوانان برنامه سازی نکردیم را جبران کنیم. من از همه متخصصان که در این عرصه کار کردند و افراد با تجربه می خواهم که به این عرصه وارد شوند و برنامه تولید کنند تا بتوانیم مسئله کمبود برنامه های نوجوان را حل کنیم.»

او با بیان اینکه تعداد کمی نیروی متخصص در حوزه برنامه سازی نوجوان داریم، گفت: «بزرگترین مسئله ما کمبود برنامه سازان متخصص جهت رده سنی نوجوان است ولی همین تعداد کم که جهت این سنین برنامه می سازند را باید هدایت کنیم. تعدادی از این برنامه سازان که انگیزه خود را جهت ساخت کار نوجوان از دست دادند، باید بدانند که تولید برنامه جهت رده سنی نوجوان چه میزان اهمیت دارد.»

مدیر شبکه امید در آستانه افتتاح رسمی این شبکه با تاکید بر اهمیت دوره نوجوانی، بیان کرد: «کمبود برنامه‌سازان متخصص جهت رده سنی نوجوان بزرگترین مسئله ماست، ولی هم

سالم افزود: «اگر بتوانیم یک سریال مانند «قصه های مجید» با همان کیفیت خوب تولید کنیم در تاریخ صداوسیما ماندگار خواهد شد.»

او با بیان اینکه شبکه های دیگر با وجود شبکه امید، باید همچنان جهت رده سنی نوجوان برنامه بسازند، گفت: «شبکه های دیگر تلویزیون با وجود شبکه تخصصی امید نه تنها باید به کار خود در حوزه برنامه سازی نوجوان ادامه دهند، بلکه باید همه با هم جهت جبران این خلاء کمک کنند. کمبود برنامه سازی رده سنی نوجوان تا حدی زیاد است که اگر همه با هم تلاش کنند شاید بتوانند مقدار کمی از این مسئله را حل کنند.»

مدیر شبکه امید با تاکید بر اهمیت رده سنی نوجوان بیان کرد: «نوجوانان ما ارزش برطرف کمبود برنامه سازی را دارند. وظیفه ماست که جهت این فرزند ها کار کنیم و حتی خودشان را همکاری دهیم لیکن اگر از نوجوانان در برنامه سازی استفاده نکنیم، موفق نخواهیم شد.»

باید خلا ۱۰ ساله را جبران کنیم ، شبکه‌ای جهت نوجوانان در تلویزیون/ مهدی سالم

او راجع به تولیدات شبکه امید که بعد از افتتاح رسمی پخش خواهد شد، گفت: «ما یک مجموعه انیمیشن تولید صبا که مشمول بر قصه های شاهنامه است را بعد از افتتاح رسمی روی آنتن می بریم. این مجموعه انیمیشن تازه است و جهت نخستین بار از صداو سیما پخش خواهد شد. ما در تولیدات شبکه، دو مسابقه رئال، برنامه ای به نام کارستان جهت کسب وکار نوجوانان، یک نقد فیلم، برنامه ای جهت آموزش سواد رسانه ای و برنامه ورزشی داریم. همچنین یک سریال در دست تولید داریم که شاید سه یا چهار ماه آینده به روی آنتن شبکه برود. ساعت کار شبکه امید نیز از ۸ صبح تا ۱۱ شب خواهد بود.»

ایسنا

واژه های کلیدی: برنامه | نوجوان | نوجوانان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs