کره پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری

کره: پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد باید دادگاهی شود / مطهری

نائب مدیر دوم مجلس شورای اسلامی گفت: باید دادگاه علنی تشکیل شود تا احمدی‌نژاد به تخلفات و کرده‌های خود در هشت سال دوران ریاست جمهوری پاسخگو باشد.

احمدی‌نژاد باید دادگاهی شود / مطهری

مطهری: احمدی نژاد باید دادگاهی شود

عبارات مهم : مسئولان

نائب مدیر دوم مجلس شورای اسلامی گفت: باید دادگاه علنی تشکیل شود تا احمدی نژاد به تخلفات و کرده های خود در هشت سال دوران ریاست جمهوری پاسخگو باشد.

علی مطهری در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: با تشکیل این دادگاه ابعاد مختلفی از کارها غیرقانونی دولت احمدی نژاد و اتهامات وارده مشخص شده است و قطعا قوه قضائیه به عدالت رای خواهند داد.

احمدی‌نژاد باید دادگاهی شود / مطهری

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احمدی نژاد در حد یک اپوزیسیون هست، خاطرنشان کرد: صاحبان فرقه زنبیلیه در حدی نیستند که آنها را در کشور اپوزیسیون بدانیم.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در مورد عنوان حصر نیز گفت: دولت روحانی تلاش های جدی را در حل مسئله حصر شروع کرده که قطعا در یک روند آرام و تدریجی به نظر می رسد این مسئله حل شدنی است.

نائب مدیر دوم مجلس شورای اسلامی گفت: باید دادگاه علنی تشکیل شود تا احمدی‌نژاد به تخلفات و کرده‌های خود در هشت سال دوران ریاست جمهوری پاسخگو باشد.

مطهری با بیان اینکه نگاه مقامات عالی کشور به این عنوان عوض کردن یافته هست، اضافه کرد: به نظر می رسد مسئولان به دنبال حل این عنوان هستند و در آینده قطعا با راهکاری مناسب مساله حصر حل خواهد شد.

وی به حرکت های شروع شده است در حل این مسئله نظیر چهار ملاقات اخیر با مهدی کروبی اشاره کرد و گفت: احساس می شود با عوض کردن نگاه مسئولان آنها به دنبال حل مساله هستند و بسیار دوست دارم به دور از فضاسازی های رسانه ای و بعضی از تبلیغات این عنوان در عین آرامش و در یک محیط آرام حل شود.

واژه های کلیدی: مسئولان | احمدی نژاد | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs