کره پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری

کره: پیرزن پرونده دریافت دریافتی کلاهبرداری فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی با نظر احمدی‌نژاد به ۱۶ نفر از اعضای دولت دهم پاداش داده شد / بقایی

بقایی با اعلام اینکه جلسه بعدی پیگیری چهارشنبه آتی هست، گفت: امروز راجع به ادعای نهاد ریاست‌جمهوری صحبت کردیم و گفتیم در وقت دولت دهم به علت زحماتی که اعضای دول

با نظر احمدی‌نژاد به ۱۶ نفر از اعضای دولت دهم پاداش داده شد / بقایی

بقایی :با نظر احمدی نژاد به ۱۶ نفر از اعضای دولت دهم پاداش داده شد

عبارات مهم : صندوق

بقایی با اعلام اینکه جلسه بعدی پیگیری چهارشنبه آتی هست، گفت: امروز راجع به ادعای نهاد ریاست جمهوری صحبت کردیم و گفتیم در وقت دولت دهم به علت زحماتی که اعضای دولت کشیده بودند با نظر مدیر جمهور به ۱۶ نفر از اعضای دولت به علت اینکه اضافه کار نگرفتند و جهت سفرهای استانی حق ماموریت نگرفته بودند پاداشی داده شود.

به گزارش ایلنا، حمید بقایی بعد از آخر سومین جلسه پیگیری به اتهاماتش در شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران گفت: جلسه امروز تمام شد و چهارشنبه جلسه بعدی پیگیری به پرونده هست. امروز راجع به ادعای نهاد ریاست جمهوری صحبت کردیم و گفتیم در وقت دولت دهم به علت زحماتی که اعضای دولت کشیده بودند، با نظر مدیر جمهور به ۱۶ نفر از اعضای دولت به علت اینکه اضافه کار نگرفتند و جهت سفرهای استانی حق ماموریت نگرفته بودند، پاداشی داده شود.

وی افزود: بعدا قسط های این پاداش در صندوق شهیدان رجایی و باهنر تسویه شد متاسفانه بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم اعضای این دولت از جمله آقای جهانگیری به صورت غیرقانونی این صندوق را تصرف کرده و وجوه شخصی ما که در صندوق بود را به نفع خودشان ضبط کردند.

با نظر احمدی‌نژاد به ۱۶ نفر از اعضای دولت دهم پاداش داده شد / بقایی

بقایی ادامه داد: بعد از این اقدام در صندوق شهیدان رجایی و باهنر علیه ما اعلام جرم کردند و گفتند اینها اختلاس کردند اینها پول ما را اوج کشیدند بعد علیه ما اعلام جرم می کنند. حالا مردم قضاوت کنند که دزد کیست؟

وی در رابطه با دفاعیات خود در رابطه با علنی بودن دادگاه تاکید کرد: ما یک بیانیه ای آماده کردیم.

بقایی با اعلام اینکه جلسه بعدی پیگیری چهارشنبه آتی هست، گفت: امروز راجع به ادعای نهاد ریاست‌جمهوری صحبت کردیم و گفتیم در وقت دولت دهم به علت زحماتی که اعضای دول

به موجب اصل ۱۴۰ قانون اساسی اتهام معاونان مدیر جمهور در مورد جرایم عادی با اطلاع مجلس شورای اسلامی و در دادگاه های عمومی دادگستری انجام می شود. ولی این اصل قانون اساسی در مورد بنده به عنوان معاون اجرایی مدیر جمهور سابق نادیده گرفته شد. به موجب اصل ۱۶۵ قانون اساسی محاکمات باید به صورت علنی باشد تاکید بر علنی بودن محاکمات قضایی بیش از هر چیز موید یک اصل مهم و حساس یعنی آگاهی مردم از چگونگی انجام محاکمات و دفاعیات افراد نسبت به اتهاماتی است که در معرض آن قرار گرفتند. بنده بارها از دستگاه قضایی درخواست کردم قانون را در مورد بنده اجرا کنند ولی به این درخواست بنده هیچ وقت توجهی نکردند. اینک در اعتراض به حکم صادره در دادگاه حضور یافتم تا به اعتراض بنده پیگیری شود.

واژه های کلیدی: صندوق | قانون | دادگاه | قانونی | حمید بقایی | قانون اساسی | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs